Płatna praktyka w Kancelarii Prawnej dla studentów III/IV roku

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Bugajski w Poznaniu poszukuje solidnego, pracowitego, kreatywnego i odpowiedzialnego – Studenta prawa do współpracy z Kancelarią.

Jeżeli jesteś taką osobą, to zachęcam Cię do zapoznania się z propozycją współpracy i przesłania swojego CV. Z pewnością rozważymy Twoją kandydaturę.

Zakres współpracy:

bieżąca i merytoryczna obsługa prawna klientów kancelarii, w szczególności obsługa w zakresie spraw procesowych i windykacyjnych oraz prawa ecommerce – przygotowywanie regulaminów sklepów i serwisów internetowych, przygotowywanie umów handlowych, przygotowanie pism do organów administracji oraz procesowych, przygotowywanie artykułów i treści na blogi, a także bieżące wsparcie przedsiębiorców w pozostałym zakresie (m.in. własność intelektualna)

Główne zadania:

bezpośredni kontakt z klientem
przygotowywanie i sprawdzanie pism procesowych oraz dokumentacji dla klientów kancelarii (w szczególności przygotowywanie powództw, sprzeciwów, odpowiedzi na pozwy, apelacji, wezwań)
reprezentowanie klientów w sprawach windykacyjnych, uzgadnianie warunków ugód
windykacja należności
sporządzanie i sprawdzanie dokumentacji dla klientów kancelarii z zakresu prawa ecommerce (w szczególności przygotowywanie regulaminów dla sklepów i serwisów internetowych oraz dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych)
przygotowywanie opinii prawnych, udzielanie odpowiedzi na zapytania prawne
przygotowywanie artykułów i wpisów na blogi

Preferowani będą kandydaci, którzy:

posiadają doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej
dostępni są w wymiarze co najmniej 4 dni w tygodniu
są pracowici i zaangażowani
interesują się prawem procesowym, cywilnym oraz ecommerce, prawem własności intelektualnej oraz prawem ochrony danych osobowych
cechują się inicjatywą w działaniu i odpowiedzialnością za powierzone zadania,
są gotowi do podnoszenia własnych kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń
mają kreatywne podejście do pracy i szukają co raz lepszych rozwiązań ułatwiających pracę i polepszających jej jakość

Co oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, dodatkowy system premiowy
bezpośredni kontakt z klientem
umowa zlecenia lub umowa o współpracy
możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia
przyjazna atmosfera w młodym, dynamicznym zespole
udział w budowaniu i rozwoju kancelarii

CV oraz list motywacyjny wraz ze stosowną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać bezpośrednio na adres email Kancelarii widoczny na stronie lub za pośrednictwem serwisu.

Powiązane wpisy

O nas

Short story about our company Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna...

Opublikowany

Porada prawna

Potrzebujesz porady prawnej? Nasza Kancelaria jest do Twojej dyspozycji Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem...

Opublikowany