Masz długi lub otrzymałeś pismo z Sądu lub od Komornika?

Zajmujemy się prawnym oddłużaniem naszych Klientów. Nasza Kancelaria będzie bronić Twoich słusznych interesów  na każdym etapie postępowania sądowego lub egzekucyjnego

Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Usługi są na wysokim poziomie, w dobrej cenie a wszystko jest realizowane na czas i zgodnie z umową. Jednym słowem – polecam!

Jakub Grabowski, STUDIO REKLAMY GRABEK.NET

Zajmujemy się prawnym oddłużaniem naszych Klientów. Zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie postępowania – począwszy od etapu przedsądowego, aż do etapu egzekucyjnego. Dla nas nie ma spraw beznadziejnych – zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie i sposób na wyjście ze spirali zadłużenia.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i zapewniamy możliwie szerokie wsparcie osobom zadłużonym:

 • zajmujemy się sprawami małymi i dużymi – każda sprawa jest dla nas ważna
 • przeanalizujemy dla Ciebie całą dokumentację i doradzimy optymalne rozwiązanie
 • pomożemy Ci wybrać najlepszy sposób oddłużenia 
 • możemy podjąć w Twoim imieniu negocjacje z wierzycielami
 • nie otrzymałeś wcześniej pism z Sądu, a dopiero od komornika? Spróbujemy podjąć postępowanie sądowe na nowo w celu obronych Twoich interesów
793 785 049
FORMULARZ WYCENY

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny. Opisz swój problem i zadaj pytanie prawnikowi, a otrzymasz bezpłatną wycenę pomocy.

Dbamy o Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

Polecam radcę prawnego Dawid Bugajskiego jako rzetelnego i profesjonalnego prawnika. Współpracujemy razem już od 2012 r. i do tej pory zawsze mogłem liczyć na kompetentne wsparcie prawne w prowadzonych przez mnie projektach biznesowych.

Patryk Repetski, BERLIGO.COM
logoberl

Jak przebiega nawiązanie współpracy z Kancelarią

11

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny lub skontaktuj się z nami telefonicznie
Opisz swoją sprawę i zadaj pytanie prawnikowi.

222

Prawnik zapozna się ze sprawą i przygotuje wycenę pomocy w Twojej sprawie
Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

333

Twoja akceptacja wyceny i prawnik zaczyna pracę nad Twoją sprawą
Przystępujemy do realizacji zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kancelarii

Doświadczenie i kwalifikacje.

Korzystając z usług Kancelarii zyskujesz dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych prawników mogących reprezentować Twoje interesy na każdym etapie Twojej sprawy, w tym także na etapie sądowym. Nasze doświadczenia zawodowe zdobywaliśmy m.in. w kancelariach prawnych i komorniczych.

Dostępność i szybkie wsparcie.

Dzięki nowym technologiom jesteśmy dostępni dla Ciebie praktycznie cały czas. Możesz komunikować się z nami osobiście w Poznaniu, telefonicznie lub mailowo. Staramy się maksymalnie szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podobnie cenimy sobie Twój czas i dlatego stawiamy na szybkość pomocy w Twojej sprawie.

Zaufanie i dbanie o interes Klienta.

Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej jest podstawą zaufania Klienta do radcy prawnego i właściwego świadczenia usług prawnych. Naszą rolą jest jest służenie Ci rzetelną oraz fachową radą i informacją, tak aby należycie zabezpieczyć Twoje interesy.

Kompleksowe wsparcie prawne.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Pomagamy w sprawach najprostszych oraz najbardziej skomplikowanych. Możesz skorzystać z pomocy jednorazowej, jak i stałej opieki prawnej. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji.

Elastyczne i indywidualne podejście.

Cenimy sobie możliwość dopasowania różnych usług do naszych potrzeb – z tego samego założenia wychodzimy przy oferowaniu naszych usług prawnych. Przychodząc do nas wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a następnie proponujemy optymalne rozwiązanie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie Twoje uwagi i propozycje współpracy.

Pełne zaangażowanie i kreatywne spojrzenie.

Nasza Kancelaria łączy z jednej strony doświadczenie i kwalifikacje, a z drugiej młodość, zaangażowanie i kreatywne podejście do każdej sprawy. Staramy się nie powielać szablonowych rozwiązań – jeżeli dany problem można rozwiązać lepiej i szybciej, to szukamy takiego rozwiązania.

radca-prawny-Dawid-Bugajski1.jpg

Dawid Bugajski

radca prawny

Zapraszam do kontaktu

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną w dogodnej dla Ciebie formie:

 •  telefonicznie: 793 785 049 (pn-pt 9:00-17:00)
 •  mailowo: dawid@kancelariabugajski.pl (24/7/365)
 •  osobiście: ul. Sienkiewicza 22/701, 60-818 Poznań  (pn-pt 9:00-17:00)
 •  poprzez formularz kontaktowy na niniejszej stronie (24/7/365)

Poznaj opinie zadowolonych klientów

 • Polecam radcę prawnego Dawid Bugajskiego jako rzetelnego i profesjonalnego prawnika. Współpracujemy razem już od 2012 r. i do tej pory zawsze mogłem liczyć na kompetentne wsparcie prawne w prowadzonych przez mnie projektach biznesowych.

  Patryk Repetski
  Berligo.com
 • Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Usługi są na wysokim poziomie, w dobrej cenie a wszystko jest realizowane na czas i zgodnie z umową. Jednym słowem – polecam!

  Jakub Grabowski
  Studio Reklamy Grabek.net
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Przebiegła szybko i bardzo rzeczowo. Poprawki wykonywane były sprawnie. Widać było szczerą chęć dokładnego poznania działania serwisu. Pan Dawid Bugajski, odpowiedzialny za stworzenie regulaminu, polityki prywatności oraz kontakt z naszą firmą, precyzyjnie objaśniał i uzasadniał zastosowane sformułowania.

  Maciej Dulski
  Pobli.pl
 • Pan Dawid Bugajski sporządzał dla nas regulamin serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego rezultatu a także z przebiegu współpracy. Mimo znacznego skomplikowania przedsięwzięcia, współpraca odbywała się sprawnie, fachowo i miło.

  Krzysztof Suchcicki
  Jamforge

Komu jeszcze pomagamy?

Dzięki rozwojowi technologii jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie w dowolnej części kraju, dlatego żadnym problemem nie jest dla nas pomóc osobom m.in.

Oddłużanie Łódź, oddłużanie Gdańsk, oddłużanie Szczecin, oddłużanie Bydgoszcz, oddłużanie Lublin, oddłużanie Katowice, oddłużanie Białystok, oddłużanie Gdynia, oddłużanie Częstochowa, oddłużanie Radom, oddłużanie Sosnowiec, oddłużanie Toruń, oddłużanie Kielce, oddłużanie Rzeszów, oddłużanie Gliwice, oddłużanie Zabrze, oddłużanie Olsztyn, oddłużanie Bielsko-Biała, oddłużanie Bytom, oddłużanie Ruda Śląska, oddłużanie Rybnik, oddłużanie Zielona Góra, oddłużanie Tychy, oddłużanie Opole, oddłużanie Gorzów Wielkopolski, oddłużanie Dąbrowa Górnicza, oddłużanie Elbląg, oddłużanie Płock