Masz długi lub otrzymałeś pismo z Sądu lub od Komornika?

Zajmujemy się prawnym oddłużaniem naszych Klientów. Nasza Kancelaria będzie bronić Twoich słusznych interesów  na każdym etapie postępowania sądowego lub egzekucyjnego

 

 

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i zapewniamy możliwie szerokie wsparcie osobom zadłużonym:

 

  • zajmujemy się sprawami małymi i dużymi – każda sprawa jest dla nas ważna
  • przeanalizujemy dla Ciebie całą dokumentację i doradzimy optymalne rozwiązanie
  • pomożemy Ci wybrać najlepszy sposób oddłużenia 
  • możemy podjąć w Twoim imieniu negocjacje z wierzycielami
  • nie otrzymałeś wcześniej pism z Sądu, a dopiero od komornika? Spróbujemy podjąć postępowanie sądowe na nowo w celu obronych Twoich interesów
FORMULARZ WYCENY

Jak przebiega nawiązanie współpracy z Kancelarią

 

11

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny lub skontaktuj się z nami telefonicznie
Opisz swoją sprawę i zadaj pytanie prawnikowi.

 

222

Prawnik zapozna się ze sprawą i przygotuje wycenę pomocy w Twojej sprawie
Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

 

333

Twoja akceptacja wyceny i prawnik zaczyna pracę nad Twoją sprawą
Przystępujemy do realizacji zlecenia.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kancelarii

Doświadczenie i kwalifikacje.

Korzystając z usług Kancelarii zyskujesz dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych prawników mogących reprezentować Twoje interesy na każdym etapie Twojej sprawy, w tym także na etapie sądowym. Nasze doświadczenia zawodowe zdobywaliśmy m.in. w kancelariach prawnych i komorniczych.

Dostępność i szybkie wsparcie.

Dzięki nowym technologiom jesteśmy dostępni dla Ciebie praktycznie cały czas. Możesz komunikować się z nami osobiście w Poznaniu, telefonicznie lub mailowo. Staramy się maksymalnie szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podobnie cenimy sobie Twój czas i dlatego stawiamy na szybkość pomocy w Twojej sprawie.

Zaufanie i dbanie o interes Klienta.

Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej jest podstawą zaufania Klienta do radcy prawnego i właściwego świadczenia usług prawnych. Naszą rolą jest jest służenie Ci rzetelną oraz fachową radą i informacją, tak aby należycie zabezpieczyć Twoje interesy.

Kompleksowe wsparcie prawne.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Pomagamy w sprawach najprostszych oraz najbardziej skomplikowanych. Możesz skorzystać z pomocy jednorazowej, jak i stałej opieki prawnej. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji.

Elastyczne i indywidualne podejście.

Cenimy sobie możliwość dopasowania różnych usług do naszych potrzeb – z tego samego założenia wychodzimy przy oferowaniu naszych usług prawnych. Przychodząc do nas wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a następnie proponujemy optymalne rozwiązanie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie Twoje uwagi i propozycje współpracy.

Pełne zaangażowanie i kreatywne spojrzenie.

Nasza Kancelaria łączy z jednej strony doświadczenie i kwalifikacje, a z drugiej młodość, zaangażowanie i kreatywne podejście do każdej sprawy. Staramy się nie powielać szablonowych rozwiązań – jeżeli dany problem można rozwiązać lepiej i szybciej, to szukamy takiego rozwiązania.

 

Komu jeszcze pomagamy?

Dzięki rozwojowi technologii jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie w dowolnej części kraju, dlatego żadnym problemem nie jest dla nas pomóc osobom z innych wojewódzkich miast, sprawdź naszą ofertę

Oddłużanie Łódźoddłużanie Poznańoddłużanie Warszawaoddłużanie Wrocław, oddłużanie Bydgoszcz.

 

Dawid Bugajski

Dawid Bugajski

Radca Prawny

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną w dogodnej dla Ciebie formie:

 

  • telefonicznie: 793 785 049 (pn-pt 9:00-17:00)
  • mailowo: dawid@kancelariabugajski.pl
  • osobiście: ul. Mostowa 35/3, Poznań  (pn-pt 9:00-17:00)
  • poprzez formularz kontaktowy

Polecam radcę prawnego Dawid Bugajskiego jako rzetelnego i profesjonalnego prawnika. Współpracujemy razem już od 2012 r. i do tej pory zawsze mogłem liczyć na kompetentne wsparcie prawne w prowadzonych przez mnie projektach biznesowych.

Patryk Repetski, BERLIGO.COM

BERLIGO.COM

Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Usługi są na wysokim poziomie, w dobrej cenie a wszystko jest realizowane na czas i zgodnie z umową. Jednym słowem – polecam!

Jakub Grabowski

STUDIO REKLAMY GRABEK.NET