Potrzebujesz porady prawnej?

Nasza Kancelaria jest do Twojej dyspozycji

Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Usługi są na wysokim poziomie, w dobrej cenie a wszystko jest realizowane na czas i zgodnie z umową. Jednym słowem – polecam!

Jakub Grabowski, STUDIO REKLAMY GRABEK.NET

Nasi prawnicy ją do Twojej dyspozycji w każdej sprawie. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz problem natury prawnej.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i zapewniamy możliwie szerokie wsparcie dla naszego Klienta:

 • korzystając z usług Kancelarii zyskujesz dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych prawników mogących reprezentować Twoje interesy na każdym etapie Twojej sprawy, w tym także na etapie sądowym.
 • przychodząc do nas wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a następnie proponujemy optymalne rozwiązanie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie Twoje uwagi i sugestie
 • nasza Kancelaria łączy z jednej strony doświadczenie i kwalifikacje, a z drugiej młodość, zaangażowanie i kreatywne podejście do każdej sprawy. Staramy się nie powielać szablonowych rozwiązań – jeżeli dany problem można rozwiązać lepiej i szybciej, to szukamy takiego rozwiązania.
 • pomagamy w sprawach najprostszych oraz najbardziej skomplikowanych. Możesz skorzystać z pomocy jednorazowej, jak i stałej opieki prawnej. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji zarówno online, gdzie możesz skontaktować się telefonicznie i mailowo, jak i stacjonarnie prawnik Poznań jest do Twojej dyspozycji
793 785 049
FORMULARZ WYCENY

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny. Opisz swój problem i zadaj pytanie prawnikowi, a otrzymasz bezpłatną wycenę pomocy.

Dbamy o Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

Polecam radcę prawnego Dawid Bugajskiego jako rzetelnego i profesjonalnego prawnika. Współpracujemy razem już od 2012 r. i do tej pory zawsze mogłem liczyć na kompetentne wsparcie prawne w prowadzonych przez mnie projektach biznesowych.

Patryk Repetski, BERLIGO.COM
logoberl

Jak przebiega nawiązanie współpracy z Kancelarią

11

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny lub skontaktuj się z nami telefonicznie
Opisz swoją sprawę i zadaj pytanie prawnikowi.

222

Prawnik zapozna się ze sprawą i przygotuje wycenę pomocy w Twojej sprawie
Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

333

Twoja akceptacja wyceny i prawnik zaczyna pracę nad Twoją sprawą
Przystępujemy do realizacji zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kancelarii

Doświadczenie i kwalifikacje.

Korzystając z usług Kancelarii zyskujesz dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych prawników mogących reprezentować Twoje interesy na każdym etapie Twojej sprawy, w tym także na etapie sądowym. Nasze doświadczenia zawodowe zdobywaliśmy m.in. w kancelariach prawnych i komorniczych.

Dostępność i szybkie wsparcie.

Dzięki nowym technologiom jesteśmy dostępni dla Ciebie praktycznie cały czas. Możesz komunikować się z nami osobiście w Poznaniu, telefonicznie lub mailowo. Staramy się maksymalnie szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podobnie cenimy sobie Twój czas i dlatego stawiamy na szybkość pomocy w Twojej sprawie.

Zaufanie i dbanie o interes Klienta.

Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej jest podstawą zaufania Klienta do radcy prawnego i właściwego świadczenia usług prawnych. Naszą rolą jest jest służenie Ci rzetelną oraz fachową radą i informacją, tak aby należycie zabezpieczyć Twoje interesy.

Kompleksowe wsparcie prawne.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Pomagamy w sprawach najprostszych oraz najbardziej skomplikowanych. Możesz skorzystać z pomocy jednorazowej, jak i stałej opieki prawnej. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji.

Elastyczne i indywidualne podejście.

Cenimy sobie możliwość dopasowania różnych usług do naszych potrzeb – z tego samego założenia wychodzimy przy oferowaniu naszych usług prawnych. Przychodząc do nas wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a następnie proponujemy optymalne rozwiązanie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie Twoje uwagi i propozycje współpracy.

Pełne zaangażowanie i kreatywne spojrzenie.

Nasza Kancelaria łączy z jednej strony doświadczenie i kwalifikacje, a z drugiej młodość, zaangażowanie i kreatywne podejście do każdej sprawy. Staramy się nie powielać szablonowych rozwiązań – jeżeli dany problem można rozwiązać lepiej i szybciej, to szukamy takiego rozwiązania.

radca-prawny-Dawid-Bugajski1.jpg

Dawid Bugajski

radca prawny

Zapraszam do kontaktu

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną w dogodnej dla Ciebie formie:

 •  telefonicznie: 793 785 049 (pn-pt 9:00-17:00)
 •  mailowo: dawid@kancelariabugajski.pl (24/7/365)
 •  osobiście: ul. Sienkiewicza 22/701, 60-818 Poznań  (pn-pt 9:00-17:00)
 •  poprzez formularz kontaktowy na niniejszej stronie (24/7/365)

Poznaj opinie zadowolonych klientów

 • Polecam radcę prawnego Dawid Bugajskiego jako rzetelnego i profesjonalnego prawnika. Współpracujemy razem już od 2012 r. i do tej pory zawsze mogłem liczyć na kompetentne wsparcie prawne w prowadzonych przez mnie projektach biznesowych.

  Patryk Repetski
  Berligo.com
 • Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Usługi są na wysokim poziomie, w dobrej cenie a wszystko jest realizowane na czas i zgodnie z umową. Jednym słowem – polecam!

  Jakub Grabowski
  Studio Reklamy Grabek.net
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Przebiegła szybko i bardzo rzeczowo. Poprawki wykonywane były sprawnie. Widać było szczerą chęć dokładnego poznania działania serwisu. Pan Dawid Bugajski, odpowiedzialny za stworzenie regulaminu, polityki prywatności oraz kontakt z naszą firmą, precyzyjnie objaśniał i uzasadniał zastosowane sformułowania.

  Maciej Dulski
  Pobli.pl
 • Pan Dawid Bugajski sporządzał dla nas regulamin serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego rezultatu a także z przebiegu współpracy. Mimo znacznego skomplikowania przedsięwzięcia, współpraca odbywała się sprawnie, fachowo i miło.

  Krzysztof Suchcicki
  Jamforge