Profesjonalna windykacja Twoich należności przez Kancelarię Prawną

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne na każdym etapie windykacji w rozsądnej cenie

 

 

 

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i zapewniamy możliwie szerokie wsparcie osobom pozwanym:

 

  • na etapie przedsądowym analizujemy sprawę, wysyłamy z Kancelarii przedsądowe wezwanie do zapłaty oraz prowadzimy negocjacje z dłużnikiem
  • na etapie sądowym przygotowujemy i składam pozew w Sądzie, reprezentujemy Cię w toku postępowania sądowego, aż do jego zakończenia
  • po uzyskaniu tytułu wykonawczego przygotowujemy i składamy wniosek do Komornika oraz na bieżąco monitorujemy przebieg postępowania egzekucyjnego.

 

 

Jak przebiega nawiązanie współpracy z Kancelarią

 

 

 

11

 

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny lub skontaktuj się z nami telefonicznie
Opisz swoją sprawę i zadaj pytanie prawnikowi.

 

 

 

222

 

Prawnik zapozna się ze sprawą i przygotuje wycenę pomocy w Twojej sprawie
Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

 

 

 

333

 

Twoja akceptacja wyceny i prawnik zaczyna pracę nad Twoją sprawą
Przystępujemy do realizacji zlecenia.

 

 

 

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kancelarii

 

 

 

Doświadczenie i kwalifikacje.

 

Korzystając z usług Kancelarii zyskujesz dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych prawników mogących reprezentować Twoje interesy na każdym etapie Twojej sprawy, w tym także na etapie sądowym. Nasze doświadczenia zawodowe zdobywaliśmy m.in. w kancelariach prawnych i komorniczych.

 

Dostępność i szybkie wsparcie.

 

Dzięki nowym technologiom jesteśmy dostępni dla Ciebie praktycznie cały czas. Możesz komunikować się z nami osobiście w Poznaniu, telefonicznie lub mailowo. Staramy się maksymalnie szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podobnie cenimy sobie Twój czas i dlatego stawiamy na szybkość pomocy w Twojej sprawie.

 

Zaufanie i dbanie o interes Klienta.

 

Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej jest podstawą zaufania Klienta do radcy prawnego i właściwego świadczenia usług prawnych. Naszą rolą jest jest służenie Ci rzetelną oraz fachową radą i informacją, tak aby należycie zabezpieczyć Twoje interesy.

 

Kompleksowe wsparcie prawne.

 

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Pomagamy w sprawach najprostszych oraz najbardziej skomplikowanych. Możesz skorzystać z pomocy jednorazowej, jak i stałej opieki prawnej. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji.

 

Elastyczne i indywidualne podejście.

 

Cenimy sobie możliwość dopasowania różnych usług do naszych potrzeb – z tego samego założenia wychodzimy przy oferowaniu naszych usług prawnych. Przychodząc do nas wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a następnie proponujemy optymalne rozwiązanie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie Twoje uwagi i propozycje współpracy.

 

Pełne zaangażowanie i kreatywne spojrzenie.

 

Nasza Kancelaria łączy z jednej strony doświadczenie i kwalifikacje, a z drugiej młodość, zaangażowanie i kreatywne podejście do każdej sprawy. Staramy się nie powielać szablonowych rozwiązań – jeżeli dany problem można rozwiązać lepiej i szybciej, to szukamy takiego rozwiązania.

 

 

Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Usługi są na wysokim poziomie, w dobrej cenie a wszystko jest realizowane na czas i zgodnie z umową. Jednym słowem – polecam!

Jakub Grabowski

STUDIO REKLAMY GRABEK.NET

Polecam radcę prawnego Dawid Bugajskiego jako rzetelnego i profesjonalnego prawnika. Współpracujemy razem już od 2012 r. i do tej pory zawsze mogłem liczyć na kompetentne wsparcie prawne w prowadzonych przez mnie projektach biznesowych.

Patryk Repetski, BERLIGO.COM

BERLIGO.COM

Dawid Bugajski

Dawid Bugajski

Radca Prawny

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną w dogodnej dla Ciebie formie:

 

  • telefonicznie: 793 785 049 (pn-pt 9:00-17:00)
  • mailowo: dawid@kancelariabugajski.pl
  • osobiście: ul. Mostowa 35/3, Poznań  (pn-pt 9:00-17:00)
  • poprzez formularz kontaktowy