Fotokopie / zdjęcia akt KRS Poznań

gru 20, 2016

Nasza Kancelaria zapewnia wparcie przy wykonaniu fotokopii / zdjęć akt KRS w Poznaniu. Jeżeli szukasz pomocy przy wykonaniu zdjęć akt KRS w Poznaniu, to skontaktuj się z nami:

  • korzystając z formularza kontaktowego,
  • pisząc na adres kontakt@kancelariabugajski.pl lub
  • dzwoniąc pod numer telefonu: 793 785 049.

Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i ustalimy wspólnie termin oraz koszt naszej usługi.

POZNAŃ | przeglądanie i zdjęcia akt KRS Poznań

W Poznaniu akta Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) dostępne są w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu. Wymagane jest uprzednie zamówienie akt do czytelnie i sprawdzenie ich dostępności. Zalecane jest dokonanie zamówienia i sprawdzenie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Można to zrobić kontaktują się bezpośrednio z czytelnią akt:

  • telefonicznie pod numerem: 61 – 64 – 73 – 610
  • mailowo na adres: czytelnia@poznan-nowemiasto.sr.gov.pl

Aby usprawnić proces zamawiania akt  we wniosku należy wskazać sygnaturę sprawy, oznaczenie procesowe (strona, pełnomocnik, obrońca itd.) i personalia osoby przeglądającej, ewentualnie też zakres akt, które strona zamierza przejrzeć (np. ostatni tom, tomy od aktu oskarżenia – w braku wskazania udostępnione będą kompletne akta) oraz datę, w której strona zamierza zapoznać się z aktami (w braku wskazania daty przyjęte będzie, iż chodzi o następny dzień roboczy).

Obecnie czytelnia czynna jest w następujących godzinach:

  • poniedziałek   8:15 – 18:00
  • wtorek – piątek   8:15 – 16:00

Jeżeli chcesz nam zlecić wykonanie fotokopii akt, to celem usprawnienia realizacji zamówienia sprawdź wcześniej dostępność akt – jeżeli są dostępne to wspólnie ustalimy termin ich obejrzenia.

DAWID BUGAJSKI
Radca Prawny

Będąc sam przedsiębiorcą, wiem jak ważne jest wzajemne zaufanie i zaangażowanie. Moja praca ma chronić Twoje prawa.

Jestem radcą prawnym i pomagam przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności oraz zabezpieczaniu ich interesów. Na co dzień pracuję w Poznaniu, ale dzięki środkom komunikacji elektronicznej obsługuję Klientów z całej Polski. Zapraszam Cię do współpracy.