CURANTES IURA IUVANT
PRAWO SPRZYJA TYM, KTÓRZY O NIE DBAJĄ

Szukasz prawnika dla siebie lub swojej firmy? Jestem radcą prawnym i pomagam osobom prywatnym i przedsiębiorcom w ochronie ich interesów. Cenię sobie szybkość działania, wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta. Na co dzień pracuję w Poznaniu, ale dzięki środkom komunikacji elektronicznej obsługuję Klientów z całej Polski. 

Serdecznie zapraszam Cię do kontaktu, radca prawny Dawid Bugajski

TWÓJ OSOBISTY PRAWNIK

DAWID BUGAJSKI

RADCA PRAWNY

Zapewniam fachowe wsparcie prawne osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom. Służę radą i informacją oraz pełnym zaangażowaniem w prowadzone sprawy. Moim celem jest jak najlepsza ochrona interesów Klientów, których reprezentuję.

Prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego w Poznaniu. Dzięki środkom komunikacji elektronicznej obsługuję Klientów z całej Polski. Szczególny nacisk kładę na dostępność i szybkość komunikacji, tak aby na bieżąco reagować na potrzeby Klientów.

Profil działania Kancelarii skupia się przede wszystkim na obsłudze przedsiębiorców, w szczególności z branży internetowej i nowych technologii. Pomagam także osobom prywatnym w ważnych dla nich sprawach prawnych.

Zapraszam Cię do współpracy.