Home / radca prawny Dawid Bugajski

radca prawny Dawid Bugajski

Prawnik przedsiębiorcy

Jestem radcą prawnym i pomagam przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności oraz zabezpieczaniu ich interesów. Cenię sobie szybkość działania, wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta. Na co dzień pracuję w Poznaniu, ale dzięki środkom komunikacji elektronicznej obsługuję Klientów z całej Polski. Zapraszam Cię do współpracy.

radca-prawny-Dawid-Bugajski1.jpg

Będąc sam przedsiębiorcą, wiem jak ważne jest wzajemne zaufanie i zaangażowanie. Moja praca ma chronić Twoje prawa.

Dawid Bugajski

radca prawny
Prawo cywilne
0%
Prawo autorskie
0%
Prawo Internetu
0%
Prawo konsumenckie
0%
Dane osobowe
0%
Pozostałe
0%

Wykształcenie i aplikacja

Jestem radcą prawnym. Aplikację radcowską odbyłem przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, gdzie zostałem wpisany na listę radców prawnych. Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz byłem uczestnikiem Studium Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Będąc radcą prawnym na bieżąco uczestniczę w szkoleniach oraz seminariach mających na celu doskonalenie mojej wiedzy i umiejętności.

Doświadczenie

Obecnie prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego w Poznaniu. Zapewniam kompleksowe wsparcie prawne przedsiębiorcom z całej Polski.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w poznańskich kancelariach prawnych, w kancelarii komorniczej oraz w urzędach, w tym między innymi w Biurze Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów w Poznaniu oraz Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim. Podczas studiów aktywnie uczestniczyłem również w pracach Studenckiej Poradni Prawnej, co kontynuuje dzisiaj biorąc udział w akcji Niebieski Parasol organizowanej przez samorząd radcowski.

Pasje

Jedną z moich pasji jest praca. To w niej łącze dwie inne, czyli Internet i nowe technologie. Natomiast poza pracą staram się jak najwięcej czasu poświęcić mojej rodzinie. To ona sprawia, że mam energię i chęć na realizację podejmowanych przeze mnie działań.

Dyplomy i wyróżnienia

Moją rolą jest służenie rzetelną oraz fachową radą i informacją. Celem jest należyte zabezpieczenie Twoich interesów. Poniżej zamieszczam zdobyte przeze mnie dyplomy, otrzymane wyróżnienia i certyfikaty.

Artykuły i publikacje

Poniżej znajdziesz moje ostatnie artykuły i publikacje oraz komentarze prasowe

Telefon: 793 785 049
E-mail: dawid@kancelariabugajski.pl
ul. Mostowa 35/3
Poznań (61-854)